Dogoterapia Nenekuku - pieski świat dawania radości

O nas

Jesteśmy kwartetem - trzy psy: Zeta, Leo i Amber i ja, Anna Stanisławiak czyli NenekukuPrzedstawimy się króciutko:

Anna Stanisławiak czyli Nenekuku.

Jestem zakochana w dogoterapii. Dlaczego? Pomogła mi! Nawet sama o tym nie wiedziałam, ale to dzięki mojej Zetce kiedy walczyłam z chorobą miałam mobilizację do tego aby chodzić. To dzięki niej CHCIAŁAM wychodzić z domu, to dla niej musiałam iść na długi spacer. Cóż, jeśli jest coś dobre, to trzeba to dobro dzielić, by się mnożyło.

Na mojej drodze los postawił cudownych ludzi z Fundacji Ama Canem - Jolę i Andrzeja Niedzielskich oraz Danusię Smorąg - Rasterniak. To od nich mogłyśmy z Zetką się uczyć dogoterapii, a wierzcie, uczyłyśmy się od najlepszych! Dziękujemy Kochani! Przygoda z Fundacją jest przygodą mojego życia.

Dzięki dogoterapii mam w życiu jeden pewnik. Wiem, że kiedy przyjadę do dzieciaków z psami na ich buziach zagości uśmiech. Ten uśmiech opromienia moje życie :) i daje wiarę w to co robię.

 

Zeta, shih tzu, blogerka.

Zetka to mały piesek o wielkim sercu. Uwielbia zjadać paluszki, zwłaszcza jeśli na drugim końcu widzi dziecięcą buzię. Jest damą w każdym calu. Codziennie uczesana w wyszukaną fryzurę, ze stosowną do okazji kokardą, zimą nosi elegancki czerwony płaszcz. Zeta pisze bloga, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami. http://nenekukudogblog.blox.pl

 

Leo - Jessy James Kwiat Pustyni, labrador retriver, bramkarz.

Leo też ma wielkie serce, którym ogarnia wszystkie dzieciaki, ale nie tylko serce ma wielkie ale i żołądek, co pozwala mu zjadać "regulaminowe" posiłki, smaczki na ćwiczeniach i zajęciach . Jest on urodzonym bramkarzem. Broni zarówno w piłce ręcznej jak i nożnej. Ma swoją ukochaną, czerowno- czarną piłkę, którą rozgrywa zawody z dziećmi. Leoś jest cierpliwy i pojętny, zawsze w lot chwyta życzenia małych piłkarzy.

 

Amber - Lemuro Non Stop Opto Ahinsa, shih tzu, gwiazda.
Amber to sama radość. Od pierwszego dnia urzekł mnie jej pozostający w wiecznym ruchu ogon. Amber uwielbia wszystkich: dzieci, inne psy, dorosłych. Jest nieprawdopodobnie towarzyska. Codziennie wprawia mnie w zachwyt chęcią uczenia i się i umiejętnością zjednywania sobie najbardziej płaczliwych przedszkolaków. Uwielbia być w centrum zainteresowania, dlatego na zajęciach wszędzie chce być pierwsza. Wspaniale skacze pokazując dzieciom jak uprawia sport przeskakując przez przeszkody. Zawsze gotowa do zabawy, a  w chwilach refleksji śpiewa nam wspaniałym cienkim głosikiem "ałuuuułułu".

 

A tu można zobaczyć nas na "żywo" http://www.tvzabrze.eu/aktualnosci/aktualnosci/wydarzenia-,1,1,7758

 

Tu o nas napisano: http://www.naszesprawy.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3381:piciolecie-dogoterapii-w-zabrzu&catid=32:region-czwarty&Itemid=21

ZETA

Leo Jessy James Kwiat Pustyni

Nenekuku i Leo

Kreator stron www - przetestuj!